Technik Utrzymania Ruchu - Mechanik/Elektryk (Service Technician) (m/f)

Amazon

Wrocław, dolnośląskie

Amazon

Od: Amazon
Miejsce pracy: Wrocław

W firmie Amazon uważamy, że każdy dzień jest dniem pierwszym.

Dniem, w którym należy zrobić pierwszy krok i spodziewać się nowych wyzwań. Dziś przyszedł czas na taki dzień dla Ciebie. Możesz stać się częścią czegoś naprawdę wielkiego i zrealizować swoje pomysły. Możesz dołączyć do firmy, która zmienia się każdego dnia. Za marką Amazon stoi energia i pasja. Pracujemy nad tym, aby stać się najbardziej zorientowaną na klienta firmą. W tym celu potrzebujemy ludzi wyjątkowo utalentowanych, inteligentnych i zmotywowanych. Amazon jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek. Każdego roku wysyłamy do naszych lojalnych klientów miliony produktów.

Nasza misja jest prosta: chcemy, aby Amazon był miejscem, w którym klienci mogą wszystko znaleźć, odkryć i kupić online. Niezależnie od tego, czego sobie życzą, znajdziemy sposób, aby im to dostarczyć. Z Twoim udziałem Amazon może jeszcze lepiej pomagać ludziom w odkrywaniu nowej rzeczywistości.

To Twoja szansa. Możesz tworzyć historię.

Amazon planuje otwarcie trzech nowych centrów logistycznych w Polsce. Pomogą one firmie w sprostaniu obecnym i przyszłym wymaganiom klientów z całego świata oraz zapewnieniu im szybkiej i niezawodnej obsługi, do jakiej są przyzwyczajeni.

                            Do centrów logistycznych we Wrocławiu (Bielany Wrocławskie)

                                          poszukujemy kandydata na stanowisko:

                         Technik Utrzymania Ruchu - Mechanik/Elektryk (Service Technician)

Technik Utrzymania Ruchu będzie odpowiedzialny za bezpieczne i sprawne funkcjonowanie parku maszynowego.

Zakres obowiązków:

  • Bieżące naprawy i modernizacje parku maszynowego
  • Wykonywanie procedur konserwacyjnych zgodnie z planem prewencji
  • Rejestrowanie danych o przestojach
  • Magazynowanie i monitorowanie stanu zapasów działu, w tym części zamiennych
  • Optymalizacja pracy parku maszynowego
  • Działania innowacyjne usprawniające pracę działu

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Znajomości przepisów BHP i ich przestrzegania

Podstawowe kwalifikacje:

  • Wykształcenie średnie techniczne (mechniczne lub elektryczne)
  • Znajomość instalacji elektrycznych i elektronicznych
  • Znajomość instalacji sprężonego powietrza i pneumatyki przemysłowej
  • Doświadczenie w pracy z automatycznymi przenośnikami taśmowymi, drukarakami przemysłowymi, owijarakami
  • Podstawowe prace z zakresu obróbki materiałów
  • Podstawowe prace mechaniczne
  • Umiejętność obsługi komputera, znajomość programów Word i Excel oraz systemu operacyjnego Windows

Preferowane kwalifikacje:

  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
  • Samodzielność, rzetelność i umiejętność pracy w zespole
  • Elastyczność i dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • Uprawnienia SEP "E"
  • Mile widziane: Uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi i podnośnikami
  • Mile widziane: Wiedza z zakresu pierwszej pomocy i PPOŻ

Jeśli lubisz pracować w wymagającym i dynamicznym środowisku, znajdziesz u nas swoje miejsce. Staniesz się częścią firmy, która nieustannie się rozwija. To, co robisz dziś, niekoniecznie będziesz robić za pół roku. Nie lubimy biernie czekać, dlatego każdy dzień traktujemy jak dzień pierwszy. Dzień, w którym możemy zrobić jeszcze więcej dla naszych klientów. Taka filozofia stoi za naszymi sukcesami i pozwala nam wyprzedzać konkurencję. Możesz do nas dołączyć. To proste: Pracuj ciężko. Baw się dobrze. Twórz historię.

Amazon należy do pracodawców, którzy przestrzegają zasady równości szans. Jesteśmy przekonani, że zróżnicowany personel stanowi podstawę naszych sukcesów. Podejmujemy decyzje o rekrutacji na podstawie umiejętności i doświadczenia kandydatów. Doceniamy ich inwencję, pasję do odkrywania i budowania nowych rzeczy oraz chęć upraszczania tego, co skomplikowane.

Brzmi ciekawie? Czekamy na Twoją aplikację i prezentację osiągnięć. Prosimy o składanie aplikacji online w formie jednego dokumentu obejmującego CV i list motywacyjny (oba w języku angielskim, maksymalnie do 5 MB) poprzez kliknięcie „apply”. Najwcześniejszą datę ewentualnego podjęcia pracy oraz oczekiwania płacowe należy podać odrębnie na formularzu kandydata.

Składając CV i aplikację, upoważniasz firmę Amazon do przesyłania i przechowywania Twoich danych w globalnej bazie danych rekrutacji grupy Amazon oraz do ich udostępniania w celu oceny Twoich kwalifikacji pod kątem tej lub innej oferty pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Amazon