Technik Utrzymania Ruchu – Mechanik / Elektryk / Automatyk

Dongshin Motech Poland Sp. z o.o.

Tułowice, opolskie

Opis stanowiska pracy

TWOJE ZADANIA:

  • bieżący serwis wdrożonych rozwiązań
  • uczestnictwo w projektach optymalizujących i rozwijających infrastrukturę
  • aktywna współpraca z działami wewnętrznymi firmy
  • odpowiedzialność za zarządzanie apteczką części i magazynem narzędziowym

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • wykształcenia technicznego - kierunek: automatyka, robotyka, informatyka przemysłowa, mechatronika lub podobne
  • doświadczenie nie jest wymagane
  • umiejętności czytania schematów i rysunków technicznych
  • planowania i wykonywania przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym komunikację z przełożonym

MILE WIDZIANE:

  • umiejętność programowania sterowników

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ:

  • odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • stabilne zatrudnienie

Prezentacja firmy

Firma funkcjonuje od listopada 2018 roku. Kapitał polsko-koreański. Dzia... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria