Technik Utrzymania Ruchu (Holandia)

JOBME S.A.

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na stanowisku Elektryka/Mechanika Utrzymania Ruchu, odpowiedzialna będzie za zapewnienie gotowości i sprawności operacyjnej maszyn (produkcyjnych i pakujących) w jednej z fabryk naszego Klienta, zlokalizowanej w Holandii. Poszukujemy osób odpowiedzialnych chcących być częścią większego zespołu, otwartych na współpracę i realizację wyzwań.

Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za:
• Identyfikowanie ew. usterek i błędów maszyn w fabryce,
• Prowadzenie napraw sprzętu lub asysta producentowi maszyny w procesie renowacji,
• Zapewnianie bieżących przeglądów i prewencja usterek,
• Stała praca nad zwiększaniem niezawodności maszyn,
• Identyfikowanie możliwości redukcji kosztów w kontekście pracy maszyn i sprzętu w fabryce,
• Obsługę niezbędnej dokumentacji technicznej,
• Współudział w szkoleniach i rozwoju pracowników,
• Stosowanie się do wewnętrznych zasad panujących w firmie, w tym zasad BHP i raportowania.

Wymagania

• Ugruntowanej znajomości zagadnień technicznych – z obszaru elektryki lub mechaniki,

• Mile widziane doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu,

• Mile widziane wykształcenie kierunkowe,

• Gotowości do relokacji do Holandii na dłuższy czas,

• Komunikatywnej znajomości języka angielskiego (~ poziom A2).

Wybranym Kandydatom nasz Klient oferuje:

• Bezpośrednią umowę z pracodawcą na stałe,

• Zatrudnienie w holenderskiej spółce,

• Atrakcyjne wynagrodzenie wyrażone w Euro,

• Dodatkowe bonusy – m.in. premia roczna, wakacyjna,

• Wsparcie w relokacji do Holandii (partycypacja w kosztach mieszkania/hotelu).

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji