Technik Utrzymania Ruchu Form Wtryskowych

SEOYON ELECTRONICS POLAND Sp. z o.o.

44-109 Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • Czyszczenie i konserwacja form wtryskowych,
  • Terminowe przeprowadzanie przeglądów prewencyjnych,
  • Prowadzenie dokumentacji wykonanych przeglądów,
  • Dbałość o powierzone narzędzia oraz ich racjonalne wykorzystanie,
  • Przestrzeganie zasad 5S, przepisów BHP i ppoż.

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Umiejętność obsługi, znajomość maszyn obróbczych (tokarka, frezarka, szlifierka do płaszczyzn) będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętność wykonywania napraw form wtryskowych mile widziana,
  • Umiejętność spawania (usprawnienia spawalnicze mile widziane),
  • Dyspozycyjność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Odpowiedzialność, samodzielność i inicjatywa do rozwiązywania problemów w ramach swoich obowiązków.

Prezentacja firmy

SEOYON ELECTRONICS POLAND Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach powsta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji