LG Electronics Wrocław Sp. z o.o.

Technik Utrzymania Ruchu - Elektryk

Od: LG Electronics Wrocław Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Biskupice Podgórne k Wrocław

Obowiązki:

• Bieżąca kontrola pracy i stanu technicznego maszyn w czasie produkcji, zapewnienie ciągłości produkcji na maszynach we współpracy z inżynierami z działu
• Remonty, naprawy, czyszczenie i konserwacje maszyn i urządzeń
• Rozwiązywanie problemów na linii produkcyjnej, wykrywanie i usuwanie usterek instalacji elektrycznych i mechanicznych maszyn i urządzeń
• Korekty podstawowych parametrów maszyn, ustawianie i drobne regulacje i modyfikacje maszyn

Wymagania:

• Wykształcenie techniczne lub zawodowe
• Doświadczenie w rozwiązywaniu problemów związanych z elektryką, umiejętność posługiwania się schematami elektrycznymi
• Bardzo wskazana praktyczna wiedza z dziedziny sensoryki, napędów, falowników i obwodów bezpieczeństwa (a najlepiej doświadczenie w pracy)
• Podstawowa wiedza z działania układów mechanicznych - wymagana pomoc przy naprawach mechanicznych
• Mile widziana znajomość pneumatyki i hydrauliki
• Zmysł techniczny, umiejętność analitycznego myślenia
• Umiejętność pracy (napraw i regulacji) pod presją czasu
• Mile widziane doświadczenie przy naprawach lub w Utrzymaniu Ruchu
• Cierpliwość i zaangażowanie w dążeniu do permanentnego rozwiązywania powtarzających się problemów
• Umiejętność współpracy w zespole i komunikatywność
• Dyspozycyjność i chęć podjęcia pracy 2 zmianowej

Firma oferuje:
• Pracę na pełny etat na umowę o pracę
• Wynagrodzenie stosowne do umiejętności
• Ciekawą pracę w intensywnie rozwijającej i modyfikującej swój park
maszynowy firmie, która opiera się na ciągłym rozwoju i usprawnianiu
procesów produkcyjnych
• Pracę w międzynarodowym środowisku
• Prywatną opiekę medyczną i świadczenia socjalne
• Możliwość awansu