Technik Utrzymania Ruchu – Elektryk

Regess Sp. z o.o.

Belgia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Inżynier Utrzymania Ruchu – Elektryk

Miejsce pracy: BELGIA (Tesseenderlo)

Zakres zadań:
Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania powierzonego parku maszynowego, urządzeń technologicznych i ciągłości utrzymania ruchu.
Zgłaszanie pomysłów mających na celu usprawnienie i zoptymalizowanie pracy powierzonych maszyn.
Opieka nad działaniem maszyn produkcyjnych (produkcja prefabrykatów), usuwanie awarii, bieżąca kontrola procesów produkcyjnych.

Wymagania

Własna działalność gospodarcza, A1
Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
Wykształcenie techniczne, mile widziane wyższe z obszaru Elektryki
Praktyczne umiejętności diagnozowania oraz usuwania usterek maszyn (elektryka).
Uprawnienia SEP do 1kV.
Umiejętność czytania schematów eklektycznych.
Ogólna wiedza z zakresu hydrauliki siłowej i pneumatyki.
Znajomość programowania sterowników PLC będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie, na atrakcyjnych warunkach.
Ciekawą pracę w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się koncernie produkcyjnym, o ugruntowanej pozycji na rynku.
Dobrą atmosferę pracy, pracę w międzynarodowym środowisku.
Perspektywy rozwoju i realizacji ambicji zawodowych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

CV prosimy wysyłać za pomocą portalu lub na adres: rekrutacja(at)regess.eu

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną, która jako general... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
80PLN - 130PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis