Technik utrzymania ruchu- elektromechanik, pneumatyk

SDA Sp. j.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

• Montaż maszyn i urządzeń u Klienta,

• Konserwacje i naprawy urządzeń mechanicznych i elektrycznych,

• Przeprowadzanie uruchomień i testów maszyn i urządzeń,

• Wiedza z zakresu mechaniki, pneumatyki,

• Samodzielna i odpowiedzialna praca.

Wymagania

• Wykształcenie techniczne (technik mechanik, elektryk)

• Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku, praktyka w montażu,

• Bardzo wysoki poziom umiejętności organizacyjnych,

• Prawo jazdy kat. B,

• Samodzielność oraz umiejętność podejmowania decyzji,

• Uprawnienia SEP 1KV,

• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

• Umiejętność pracy w zespole,

• Dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych,

• Kreatywność w rozwiązywaniu bieżących problemów,

• Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu 0.

Prezentacja firmy

SDA Sp. jawna jest firmą usługowo- produkcyjną. Główną specjalizacją fir... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis