Technik utrzymania ruchu (bez doświadczenia)

Trenkwalder

Tychy, śląskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy
Obowiązki:
  • identyfikacja i usuwanie usterek mechanicznych i elektronicznych produkowanych urządzeń z użyciem narzędzi ręcznych, mechanicznych lub elektrycznych,
  • testowanie urządzeń za pomocą sprzętu pomiarowego, komputerów oraz testerów,
  • konserwacja sprzętu produkcyjnego (TPM),
  • raportowanie wykonywanych napraw i przygotowywanie raportów,
  • uczestnictwo w projektach Continuous Improvement (CI),
  • kontrola i nadzór nad przestrzeganiem wymogów ESD w zakładzie produkcyjnym,
  • uczestnictwo w analizie problemów w zakresie jakości oraz implementacja odpowiednich środków zapobiegawczych,
  • planowanie materiałów na potrzeby napraw.

Wymagania:
  • wykształcenie: minimum średnie, preferowane kierunki: elektronika, automatyka,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym,
  • umiejętność czytania i interpretacji schematów elektrycznych, rysunku technicznego,
  • doświadczenie w lutowaniu komponentów THT oraz SMD,
  • znajomość i umiejętność obsługi aparatury kontrolno-pomiarowej,
  • dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MsOffice,
  • uprawnienia SEP 1 kV (E).

Oferujemy:
  • pracę na 1 zmianę: czasem zdarza się praca na 2 zmianę,
  • pracę bezpośrednio w strukturach firmy naszego klienta,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • interesującą, pełną wyzwań pracę w środowisku produkcyjnym,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji,
  • pakiet benefitów pracowniczych.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy