Technik utrzymania ruchu - Automatyk

Terma Sp. z o.o.

Czaple k. Gdańsk, pomorskie

"Nie ja, ale Drugi ważniejszym jest"

Jesteśmy polskim producentem grzejników łazienkowych i dekoracyjnych, grzałek, maszyn budowlanych oraz sprzętu rehabilitacyjnego. Mając 25 letnie doświadczenie, służymy ludziom nie tylko w Polsce, lecz także w ponad 40 krajach świata, na 4 kontynentach. W swej działalności staramy się być zawsze bliżej naszych Konsumentów i Partnerów Handlowych, wychodzić naprzeciw ich potrzebom. Spełnianie oczekiwań, to dla nas za mało - chcemy je wyprzedzać.

Wiemy, że rozwój osiąga się jedynie we współpracy z lepszymi od siebie, dlatego współdziałanie z kompetentnymi i kreatywnymi specjalistami pozwala nam znajdować innowacyjne, jak i funkcjonalne rozwiązania.

W związku z tym poszukujemy osób na stanowisko:
Poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Czaple k. Gdańsk

GŁÓWNE ZADANIA I OBOWIĄZKI

  • Utrzymanie ciągłości pracy urządzeń i instalacji
  • Diagnozowanie usterek oraz awarii maszyn
  • Usuwanie awarii wraz z eliminowaniem przyczyn
  • Wykonywanie inspekcji oraz przeglądów maszyn i urządzeń
  • Utrzymanie maszyn w stanie pełnej sprawności technicznej oraz reagowanie na bieżące potrzeby użytkowników
  • Wdrażanie modernizacji oraz usprawnień
  • Współpraca z Zespołami: konstrukcyjnymi i zarządzania produktem – w celu optymalizacji kosztów oraz przy rozwiązywaniu problemów związanych z procesem produkcji
  • Współpraca zespołowa z Mechanikami z Utrzymania Ruchu
  • Dokonywanie bieżących kontroli i oceny stanu technicznego maszyn
  • Instalacja nowych urządzeń i maszyn

OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne w kierunku: elektryk, automatyk
  • Doświadczenie zawodowe w Zespole utrzymania ruchu
  • Umiejętność analizy schematów elektrycznych, pneumatycznych i hydraulicznych będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość z zakresu serwisowania maszyn CNC będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość zautomatyzowanych urządzeń spawalniczych będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym.
  • Dyspozycyjność
  • Komunikatywność, systematyczność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Pracę w innowacyjnej i stabilnej organizacji o płaskiej strukturze (ponad 25 lat na rynkach ponad 40 krajów świata)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • Możliwość przystąpienia do programu Multisport / OK System
  • Możliwości wyboru ubezpieczenia grupowego
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dołączenie do drużyny Smoczych Łodzi Terma
Jeśli nie spełniasz wyżej wymienionych oczekiwań, a czujesz, że masz w sobie potencjał, który mógłby nas wzbogacić. Jesteś innowacyjny, energiczny i ceniący wartości wolnorynkowe – prześlij do nas swoje CV.