Agencja Zatrudnienia KS Service

Technik Utrzymania Ruchu - atrakcyjne warunki zatrudnienia

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów, Mszczonów, Nadarzyn, Pruszków

Zadania:

  • udział w procesie planowania oraz wykonywania napraw i remontów maszyn produkcyjnych
  • rozwiązywanie problemów technicznych oraz usuwanie awarii
  • współpraca z działem produkcji w zakresie zapewniania ciągłości linii produkcyjnej
  • określanie zapotrzebowania na materiały i części zamienne oraz współpraca z firmami podwykonawczymi
  • realizacja założonych wskaźników efektywnościowych

Wymagania:

  • min. średnie wykształcenie techniczne (elektryk, automatyk, mechanik)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • obsługa pakietu MS Office
  • komunikatywność i umiejętność pracy w grupie
  • inicjatywa oraz samodzielność w działaniu

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie plus system premiowy
  • atrakcyjny system benefitów m.in. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę MultiSport
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji o zasięgu międzynarodowym

Nie zwlekaj - aplikuj już teraz i dołącz do naszego zespołu!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.