Technik utrzymania infrastruktury/budynku bezpłatny dojazd woj.dolnośląskie praca od zaraz

LG Innotek Poland Sp. z o.o.

Kobierzyce, dolnośląskie

Od: LG Innotek Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kobierzyce

LG Innotek Poland z siedzibą w Biskupicach Podgórnych pod Wrocławiem poszukuje pracowników na stanowisko:

Technik utrzymania infrastruktury(obiektu)

Nasyzm pracownikom zapewniamy:

• stabilne zatrudnienie - umowa o pracę zawierana
bezpośrednio z LG Innotek (bez pośredników), długoletnia
perspektywa współpracy
• wynagrodzenie uzależnione od zdobytych kwalifikacji i
doświadczenia
• dofinansowanie do śniadań dla wszystkich pracowników
(kanapki, sałatki, soki, gorące napoje itp.)
• bezpłatny transport z wielu miejscowości na terenie Dolnego
Śląska m.in. Wałbrzych, Świdnica, Nowa Ruda, Ziębice,
Niemcza, Ścinawa, Strzelin, Bielawa, Dzierżoniów i wielu
innych w pobliżu wymienionych wyżej
• świadczenia pozapłacowe: prywatna opieka medyczna Enel-
Med
• karta Multisport, możliwość dołączenia do ubezpieczenia
grupowego,
• dodatki do Świąt
• dostęp do Relaxroomu
• słodki upominek z okazji urodzin :)
• możliwość udziału w akcjach organizowanych przez nasz
wewnętrzny "Joyful Team" np. akcje charytatywne, udział w
konkursach dla pracowników i ich dzieci - możliwość wygrania
ciekawych nagród rzeczowych

Opis stanowiska pracy:

• bieżące naprawy i modernizacja urządzeń wentylacji, klimatyzacji oraz instalacji elektrycznych i hydraulicznych
• udział w pracach zleconych, które wiążą się z utrzymaniem budynku
• wprowadzanie działań innowacyjnych i modernizacyjnych usprawniających pracę działu
• wykonywanie codziennych obchodów

Wymagania:
• min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem
• wykształcenie techniczne (średnie/zawodowe) – kierunek związany z elektroniką/hydrauliką
• wiedza techniczna
• uprawnienia SEP - mile widziane, ale jeśli nie posiadasz - możesz zdobyć je u nas bezpłatnie!
• dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym
• umiejętność obsługi komputera

Dojazd z Wrocławia możliwy komunikacją miejską - linie 602 i 607.

Aplikując na ofertę pracy zgadzasz się na przetwarzanie przez LG Innotek Poland Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami. Twoje dane osobowe wskazane w 22(1) § 1 Kodeksu pracy przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 12 miesięcy , a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach także przez okres 12 miesięcy.
Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. W razie pytań możesz się z nami skontaktować się z nami lub naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem iodo[małpa]lginnotek.com.

Jesli wyrażasz zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach zamieść w CV kluzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji przez LG Innotek Poland Sp. z o.o.

Jeśli wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich dodatkowych danych osobowych zamieść w CV klauzulę: