Technik utrzymania form wtryskowych

Rabugino Sp. z o.o.

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Rabugino Sp. z o.o. Rabugino Sp. z o.o. Rabugino Sp. z o.o. Rabugino Sp. z o.o. Rabugino Sp. z o.o. Rabugino Sp. z o.o. Rabugino Sp. z o.o.
Rabugino Sp. z o.o. firma produkująca komponenty techniczne z tworzyw sztucznych oraz wózki sklepowe Rabtrolley poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Zakres obowiązków:

Dążenie do ciągłej poprawy jakości i produktywności poprzez:

  • Terminową realizacja planowanych przeglądów, konserwacji form
  • Usuwanie awarii i usterek form – diagnozowanie na podstawie wad detali
  • Analizę przyczyn powstawania awarii, podejmowanie działań zapobiegawczych
  • Prowadzenie dokumentacji napraw, przeglądów, kart historii
  • Prawidłową współpracę z dostawcami i innymi działami wewnątrz zakładu
  • Zarządzanie magazynem części zamiennych
  • Działanie zgodnie z procedurami jakościowymi, przestrzeganie 5S,BHP,PPOŻ
  • Dbałość o powierzone narzędzia, wykorzystywanie ich zgodnie z przeznaczeniem
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne, średnie lub zawodowe z doświadczeniem w dziale utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej –preferowana branża- przetwórstwo tworzyw sztucznych
  • Znajomość ogólnej wiedzy mechanicznej, mechaniki precyzyjnej, pneumatyki, hydrauliki
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Znajomość budowy form wtryskowych
  • Posługiwanie się narzędziami pomiarowymi – suwmiarka, mikrometr, multimetr etc.
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego,
  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1kv
  • Prawo jazdy kat B

Oferujemy:

  • Ciekawą i stabilną pracę w profesjonalnym i międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia
  • Pracę na warunkach partnerstwa i koleżeństwa w zgranym zespole