TECHNIK – USTAWIACZ MASZYN

HR SYSTEM

Stryków, łódzkie

Opis stanowiska pracy

  • wykonywanie napraw maszyn i urządzeń
  • prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami
  • planowanie i organizacja przeglądów maszyn i ich konserwacja

Wymagania

  • mile widziane wykształcenie techniczne;
  • kreatywność w znajdowaniu rozwiązań technicznych;

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio przez zakład
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjny pakiet świadczeń (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, szkolenia).

Prezentacja firmy

Firma HR SYSTEM powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna