Technik Turbin Wiatrowych

FairWind Sp. z o.o.

Rzeszów, Lublin, zagranica

Opis stanowiska pracy

Posiadasz doświadczenie w obszarze mechaniki lub elektryki? Pracowałeś w branży budowlanej, stoczniowej lub w branżach pokrewnych? Posiadasz zdolności manualne i umiejętność pracy z narzędziami?

Jesteś gotów, aby podróżować i wykonywać swoją pracę w wielu różnych miejscach na świecie? Jesteś elastyczny, odpowiedzialny i gotowy do pracy zarówno na samodzielnym stanowisku jak i w zespole? Chcesz zdobyć doświadczenie w dynamicznie rozwijającej się branży, jaką jest branża energii wiatrowej?

Jeśli tak, dołącz do naszego zespołu! Wszystkim współpracującym z nami technikom oferujemy szansę rozwoju oraz zapewniamy wszelkie niezbędne szkolenia i certyfikaty.

Wymagania

•Wysoko rozwinięte zdolności manualne; umiejętnośc pracy z narzędziami,

•Komunikatywna znajmość języka angielskiego,

•Prawo jazdy kat. B,

•Gotowość do pracy w trudnych i niesprzyjających warunkach pogodowych,

•Gotwość do częstych i dalekich podróży, umiejętnośc pracy z dala od rodziny i bliskich;

•Odpowiedzialność i umiejętność pracy zarówno na samodzielnym stanowisku jak i w zespole,

•Dbałość o jakości wykonywanej pracy i zachowanie zasad bezpieczeństwa;

•Sumienność i pozytywne nastawienie;

•Doświadczenie w branży turbin wiatrowych będzie dodatkowym atutem,

•Chęć zdobywania wiedzy i nowych umiejętności,

Zakres obowiązków:

•Przygotowanie placu budowy, wszystkich komponentów oraz niezbędnych narzędzi

•Prace związane ze wszystkimi aspektami instalacji turbin wiatrowych;

•Dbanie o powierzony sprzęt oraz narzędzia,

•Wykonywanie powierzonych zadań zgodnie z instrukcją i wskazówkami przełożonego,

•Raportowanie i przekazywanie wszelkich informacji zgodnie z procedurami.

Oferujemy:

•Możliwość sprawdzenia się przy wykonywaniu nowych zadań i wyzwań,

•Możliwość rozwoju zarówno zawodowego jak i osobistego,

•Indywidualnie zaplanowaną ścieżkę rozwoju kariery zawodowej,

•Interesujące multikulturowe środowisko pracy oraz możliwość wyjazdu do wielu krajów,

•Energiczny, zaangażowany i wysoce wykwalifikowany zespół, który wprowadzi Cię do pracy.

Dowiedz się jak zostać technikiem turbin wiatrowych w międzynarodowej firmie FairWind!
Zapraszamy na Spotkanie rekrutacyjne w Rzeszowie 03.04.2017

Prezentacja firmy

FairWind A/S jako globalny dostawca usług serwisowych i instalacyjnych t... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne