Technik Turbin Wiatrowych / Wind Turbine Technician

Viktech P/S

Warszawa, mazowieckie

Viktech P/S

Od: Viktech P/S
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska pracy:

  • Zatrudnimy Specjalistów ds. Eksploatacji turbin wiatrowych do pracy w Danii, Wielkiej Brytanii oraz Szwecji (użależnione od projektu)
  • Godziny pracy: Pełny etat (pomiędzy 40h a 70h w tygodniu)

Zadania i Obowiązki:

  • Praca wymaga częstych podróży- między Wielką Brytanią a Danią.
  • Najważniesze zadania na tym stanowisku, aczkolwiek nie jedyne to: Przeprowadzanie serwisu i inspekcji, a także znajdowanie usterek w nowowo powstałych turbinach wiatrowych
  • Tworzenie raportów I przeprowadzanie audytu
  • Naprawy elektryczne I utrzymanie komponentów turbin wiatrowych
  • Prace na wysokości

 Wymagania:

  • Doświadczenie na ww. stanowisku (min. 3 lata). Mile widziane osoby z doświadzceniem w pracy za granicą (szczególnie w krajach skandynawskich)
  • Idealny kandydat na to stanowisko posiada co najmniej trzeci poziom kwalifikacji w zakresie elektryki
  • Wykształcenie jako elektryk/mechanik elektryk lub inżynier elektryk.
  • Posiada doświadczenie w co najmniej jednej z dziedzin: instalacja turbin wiatrowych, serwisowanie i utrzymanie, znajdowanie usterek, naprawy turbin oraz wiatraków.
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie Siemens Level 2/3, 4 lub 7 albo Vestas level D.
  • Umiejętność pracy na wysokości, analiza usterek, tworzenie raportów
  • Doświadczenie w instalacji, utrzymaniu i serwisowaniu zgodnie z ustalonym harmonogramem
  • Posiada umiejętność logicznego myślenia oraz wiedza z zakresu IT
  • Znajomość Regulaminu obowiązującego w firnie
  • Znajomość j. angielskiego (warunek konieczny). Dodatkowym atutem jest znajomość jezyka skandynawskiego.
  • Prawo jazdy i samochód
  • Gotowość do podróżowania samochodem pomiędzy Polską, Szwecją a Danią
  • Kandydat powinien posiadać zezwolenie na pracę pobyt w Dani.

 Oferujemy:

  • Wysokie wynagrodzenie oraz nadgodziny
  • Kontrakt na duńskich warunkach
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o kontrakt długoterminowy
  • Zakwaterowanie w Dani

 Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie:

  • Aktualnego CV w języku angielskim wraz z informacją na temat przepracowanych ostatnich 5 lat, w tym dane odnośnie ostatnich pracodawców
  • Poświadczenie posiadanych (np. certyfikat, dyplom itp. krajowy lub zagraniczny)
  • Referencje od dwóch pracodawców (preferowane te poświadczające pracę za granicą)

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, którzy posiadają wymagane lub zbliżone kwalifikacje. Na dalszym etapie rekrutacji zostaną przedstawione szczegóły dotyczące pracy.