Technik telekomunikacji / instalator systemów

e-SBL.net Sp. z o.o.

Lędziny, Imielin, powiat bieruńsko - ledziński, śląskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

- projektowanie instalacji teletechnicznych;
- budowanie sieci telekomunikacyjnych, okablowanie budynków, sieci światłowodowe, sieci radiowe;
- wykonywanie przyłączy telekomunikacyjnych oraz instalacji wewnętrznych: Internet, VOIP, systemy monitoringu, inteligentny budynek;
- opieka nad sprzętem sieciowym i urządzeniami;
- wsparcie użytkowników (wizyty serwisowe, emailem, telefonicznie);
- inne zadania związane z codziennym funkcjonowaniem działu technicznego;
- usuwanie awarii sieci telekomunikacyjnej, usuwanie awarii kablowych;

Oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę);
- możliwość rozwoju i awansu;
- narzędzia niezbędne do wykonywania prac na stanowisku (samochód, komputer, telefon itp.);
- profesjonalne szkolenia teoretyczne i praktyczne w terenie ( w tym z budowy i działania sieci typu FTTH ), niezbędne do budowy i obsługi sieci;
- pracę w zespole specjalistów.

Wymagania

- prawo jazdy kat. B;
- wykształcenie kierunkowe min. średnie (na przykład: technik telekomunikacji, elektroinstalator, elektryk w branży telekomunikacyjnej, teleinformatyk lub pokrewne); - mile widziana praktyka w zawodzie;
- brak przeciwwskazań do pracy na wysokości ( oprócz sieci światłowodowe posiadamy sieć radiową oraz własne maszty);

Prezentacja firmy

Dostawca usług telekomunikacyjnych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis