Technik systemów chłodniczych

Eterni Norge AS, Norwegia

Norwegia, Trondheim, zagranica

ETERNI NORGE, a.s. - jedna z największych firm rekrutujących pracowników w Norwegii, poszukuje doświadczonych doświadczoną osobą na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Trondheim

Rozpoczęcie pracy: maj 2018

Obowiązki w pracy: Praca w produkcji spożywczej / chłodnictwo przemysłowe. Amoniakalna maszynownia chłodnicza. Przeglądy konserwacyjne, usuwanie awarii, usterek, bieżące naprawy urządzeń chłodniczych.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata,
  • Komunikatywny język angielski

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Norweski socjalny system
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Miejsce pracy: Norwegia, Trondheim
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.