Rabugino Sp. z o.o.
Rabugino Sp. z o.o. Rabugino Sp. z o.o. Rabugino Sp. z o.o. Rabugino Sp. z o.o. Rabugino Sp. z o.o. Rabugino Sp. z o.o. Rabugino Sp. z o.o.
Rabugino Sp. z o.o. firma produkująca komponenty techniczne z tworzyw sztucznych oraz wózki sklepowe Rabtrolley poszukuje kandydata na stanowisko:

Technik Surowcowo-Piecowy

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Zakres Obowiązków

  • mieszanie barwników i surowców zgodnie z recepturami tworzyw
  • przygotowanie do pracy suszarek i podajników
  • suszenie materiału zgodnie z kartami technologicznymi
  • współpraca z szefem zmiany w zakresie pobierania surowców do bieżącej produkcji oraz planowanych prób
  • zmiany surowca, czyszczenie urządzeń suszących, filtrów, podajników, młynków stanowiskowych
  • zapewnienie ciągłości materiału w procesie produkcji
  • dbanie o porządek zwłaszcza w obrębie urządzeń suszących i w strefie surowcowej
  • czynny udział w inwentaryzacji surowców

Oczekiwania

  • wykształcenie minimum zawodowe
  • uprawnienia na wózki widłowe
  • doświadczenie w pracy na produkcji lub na podobnym stanowisku mile widziane
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym

Oferujemy:

  • Ciekawą i stabilną pracę w profesjonalnym i międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia
  • Pracę na warunkach partnerstwa i koleżeństwa w zgranym zespole
  • Wysokość wynagrodzenia uzależniamy od umiejętności i wiedzy kandydata