Opis stanowiska pracy

UNIWERSYTECKA KLINIKA STOMATOLOGICZNA W KRAKOWIE

ZATRUDNI

TECHNIKA STERYLIZACJI MEDYCZNEJ

Opis stanowiska:

  • przyjęcie narzędzi chirurgicznych i sprzętu medycznego z poszczególnych komórek i jego kontrola pod względem ilościowym i jakościowym
  • dezynfekcja maszynowa narzędzi chirurgicznych i sprzętu medycznego zgodnie z zaleceniami producenta i zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • kontrola bieżąca stanu technicznego narzędzi chirurgicznych
  • obsługa sterylizatorów na parę wodną

Wymagania:

  • odpowiedzialność za prawidłowy przebieg procesu sterylizacji
  • wykształcenie kierunkowe techniki sterylizacji medycznej lub ukończenie kursu kwalifikacyjnego z zakresu technologii sterylizacji i dezynfekcji medycznej
  • umiejętność organizacji pracy i jej samodzielne wykonanie

Prezentacja firmy

Klinika Stomatologiczna w Krakowie.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Inne