Opis stanowiska pracy

AZPIARAN DOGA POLSKA

poszukuje osoby na stanowisko:

TECHNIK/SPECJALISTA DS. JAKOŚCI

Numer referencyjny: TSJ/2015

Miejsce pracy: okolice Wrocławia (Wojkowice, gmina Żórawina)

Obowiązki:

  • Nadzorowanie procesu produkcji pod względem jakości
  • Rozwiązywanie problemów jakościowych
  • Przeprowadzanie kontroli pomiarowej oraz testów jakościowych
  • Pomiary 3D
  • Przygotowywanie dokumentacji kontrolno–pomiarowej
  • Wsparcie pracy działu jakości w zakresie systemu jakości (utrzymanie ISO/TS)
  • Przegląd i aktualizacja dokumentacji jakościowych (instrukcje, formularze, plany kontroli).
  • Opieka nad dokumentacją z zakresu BHP i Ochrony Środowiska.

Wymagania:

  • Znajomość podstawowych filozofii oraz narzędzi jakościowych (SPC, FMEA, ISO 9001, mile widziana znajomość Specyfikacji Technicznej ISO TS 16949)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Mile widziane wykształcenie inżynierskie (wykształcenie kierunkowe)
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Sumienność, odpowiedzialność i dokładność

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie

Prezentacja firmy

Firma zajmująca się produkcją produkcją metalowych elementów tłoc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis