Opis stanowiska pracy

Operator telekomunikacyjny działający głównie na rynku Krakowskim poszukuje osoby na stanowisko technik sieci.

Od kandydatów oczekujemy:
-doświadczenia na takim bądź podobnym stanowisku
-sumienności w wykonywaniu zleconych prac
-punktualność
-prawo jazdy kat. B
-obsługi elektronarzędzi
-umiejętność kreatywnego a zarazem logicznego myślenia
-znajomość pojęć: IP adres , MAC adres

Do Twoich obowiązków będzie należało:
-wykonywanie instalacji usług telekomunikacyjnych (telewizja, internet, telefon)
-serwisowanie sieci
-wykonywanie przyłączy telekomunikacyjnych w budynku (w technologii radiowej oraz światłowodowej)

W zamian oferujemy:
-satysfakcjonujące wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjne premie motywacyjne
-perspektywę rozwoju oraz awansu zawodowego

Prezentacja firmy

Dynamicznie rozwijający się małopolski Operator Telekomunikacyjny... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja