Technik Serwisu

JOBME S.A.

Żory, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, dużej międzynarodowej firmy z siedzibą w Katowicach, w związku z rozwojem portfolio klientów, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Technik Serwisu.

Miejsce pracy: woj. śląskie

Zakres obowiązków:

  • Diagnozowanie awarii
  • Bieżąca naprawa urządzeń i instalacji HVAC
  • Wykonywanie cyklicznych przeglądów urządzeń i instalacji HVAC i ich konserwacja
  • Uruchamianie urządzeń i instalacji HVAC
  • Prowadzenie dokumentacji zleceń serwisowych i protokołów powykonawczych

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – minimum 3 lata
  • Znajomość instalacji HVAC i technologii napędów elektrycznych
  • Doświadczenie w bieżącej eksploatacji, konserwacji, przeglądach i naprawach instalacji technicznych
  • Doświadczenie w programowaniu sterowników swobodnie programowalnych
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Prawo jazdy kat. B
  • Sumienność, dokładność i zaangażowanie

Mile widziane:

  • Doświadczenie w zakresie instalacji chłodniczych
  • Certyfikat F-gaz
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Znajomość angielskiego na poziomie technicznym

Oferujemy:

  • Pracę w wymiarze pełnego etatu
  • Możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Udział w szkoleniach
  • Niezbędne narzędzia pracy

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria