Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, lidera w dziedzinie rozwiązań przeznaczonych do zabezpieczania sieci, systemów komputerowych i Internetu, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

technik serwisu

Nr ref.: 22538
Praca stała
Lokalizacja: śląsk

Zakres obowiązków:
  • instalacje systemów elektronicznych
  • naprawy systemów elektronicznych

Oczekiwania:
  • wykształcenie minimum średnie techniczne
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum roczne
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • znajomość pakietu MS Office
  • znajomość programu AutoCAD
  • aktualne uprawnienia SEP do 1kV
  • prawo jazdy kat. B

Oferta:
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • dodatkowy system premiowy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)