Opis stanowiska pracy

Firma MH-Expert M.Kowalik, J.Jadczak Sp.J., będąca prężnie rozwijającą się organizacją w branży material handling poszukuje pracownika na stanowisko:

Technik Serwisu w rejonie Siedlec

Zadania:

- konserwacja i naprawa wózków widłowych,

- wymiana części,

- dojazd do klienta

Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe techniczne,

- wiedza z zakresu elektrotechniki, mechaniki i hydrauliki siłowej,

- doświadczenie w zakresie obsługi wózków widłowych: elektrycznych, spalinowych lub maszyn budowlanych

- ważne prawo jazdy kat. B

- posiadanie uprawnień UDT konserwatora wózków jezdniowych będzie mile widziane

Oferujemy:

- umowę o pracę,

- motywacyjny system wynagrodzeń (podstawa+ prowizja)

- narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)

Prezentacja firmy

Firma MH-Expert istnieje na rynku od marca 2010 roku. Do głównych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis