Technik Serwisu

Akonda s.c.

Piaseczno, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Piaseczno pod Warszawą, praca wiąże się z 1-3 dniowymi wyjazdami służbowymi w Polsce.

Praca nie jest związana z IT i nie jest wymagana znajomość z zakresu IT.

Do obowiązków osoby będzie należało:

- instalowanie urządzeń introligatorskich i szkolenie z zakresu obsługi w drukarniach w całej Polsce

- zapewnienie prawidłowego działania dostarczanych urządzeń w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym

- samodzielne rozwiązywanie problemów z urządzeniami dostarczanymi przez firmę

- wykonywanie przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych

- wsparcie pracy działu handlowego podczas prezentacji urządzeń

- w minimalnym stopniu zarządzanie magazynem, dostawami, wysyłkami

Zapewniamy:

- ciekawą pracę dla samodzielnej osoby a jednocześnie zgrany zespół wewnątrz firmy z wieloletnim stażem

- służbowe auto i wszystkie konieczne narzędzia

Wymagania

- wiedza i doświadczenie z zakresu elektroniki, mechaniki i elektryki umożlwiająca diagnozę, regulację, naprawę lub wymianę elementów

- nie wymagamy znajomości automatyki, zaawansowanych systemów sterowania i programowania maszyn

- czynne prawo jazdy kat. B

- zdolności interpersonalne pozwalające na bezproblemową komunikację z klientem

- znajomość języka angielskiego – rozumienie instrukcji, konsultacje mailowe z producentami

- mile widziane doświadczenie w branży introligatorskiej/ poligraficznej lub w pracy w serwisie urządzeń kserograficznych

Prezentacja firmy

Akonda - od 2008 roku dostarczyliśmy blisko 1000 (z czego ponad 150 w sa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis