Technik Serwisu

KANITECH

Katowice, śląskie

KANITECH

Od: KANITECH
Miejsce pracy: Katowice

Firma KANITECH to zespół inżynierów działających z pasją przy wszystkich realizowanych projektach. Udzielamy wsparcia naszym klientom na każdym etapie realizacji inwestycji od doradztwa i projektowania przez instalację po serwis oferowanych urządzeń.

Obecnie w ofercie posiadamy urządzenia takich firm jak Maguire, Vismec, Frigel, Tria, Cemas Elettra, ST-Blowmoulding i Wetec.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

Obowiązki:

  • uruchomienia nowych urządzeń,
  • wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych,
  • dobór części zamiennych,
  • diagnozowanie usterek,
  • prowadzenie szkoleń i prezentacji dla klientów,
  • wsparcie techniczne działu handlowego,
  • serwis u klientów w południowej i centralnej części Polski.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne,
  • znajomość zagadnień z zakresu elektroniki, mechaniki i pneumatyki,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość pakietu biurowego MS Office,
  • dyspozycyjność.

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego,
  • uprawnienia SEP do 1kV,
  • wiedza ogólna z zakresu chłodnictwa.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pracę w młodym i przyjaznym zespole,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia i system premiowania zależny od wyników,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powyższych zadań (samochód, komputer, telefon),
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz realizacji ciekawych projektów,
  • wyjazdy i szkolenia zagraniczne.
KANITECH