LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technik Serwisu

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Nr ref.: 0011961

Rodzaj pracy: praca stała

Zakres obowiązków:

  • Planowanie oraz wykonywanie napraw i remontów maszyn produkcyjnych;
  • Współpraca z działem produkcji;
  • Rozwiązywanie problemów technicznych, usuwanie awarii;
  • Definiowanie potrzeb materiałowych i części zamiennych;
  • Współpraca z firmami podwykonawczymi;
  • Realizowanie ustalonych wskaźników efektywnościowych.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie zawodowe techniczne (elektryk, automatyk);
  • Uprawnienia SEP do 1kV;
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
  • Samodzielność w działaniu;
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office;
  • Książeczka dla potrzeb sanitarnych;
  • Gotowość do pracy w systemie ciągłym - włączając weekendy i Święta;
  • Doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym.

Oferta:

  • Praca w stabilnej, międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę (zatrudnienie bezpośrednio przez zakład produkcyjny);
  • Możliwość szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych;
  • Atrakcyjny pakiet benefitów socjalnych: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie;
  • Możliwość rozwoju oraz atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i wyników.