Opis stanowiska pracy

Numer referencyjny: TS_GDY_84_17

  • Gdynia

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za samodzielną naprawę i konserwację wózków widłowych u klienta.

Oczekujemy:

  • Wykształcenia min. zawodowego, mile widziane elektrotechniczne.
  • Co najmniej 2 lat praktyki w zawodzie mechanika, elektromechanika lub automatyka.
  • Mocnych podstaw elektrotechniki - znajomości budowy i zasad działania silników  prądu stałego i zmiennego oraz prostowników.
  • Mocnych podstaw mechaniki - znajomości budowy i zasad działania silników spalinowych oraz instalacji gazowych.
  • Zamiłowaie do mechaniki i elektryki.
  • Kreatywności i operatywności.
  • Odpowiedzialności, solidności, samodzielności.
  • Prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Odpowiedzialną pracę z produktem należącym do ścisłej czołówki w swej branży.
  • Umowę o pracę.
  • Intensywne szkolenia wdrażające i wsparcie merytoryczne.
  • Pakiet socjalny (opiekę medyczną, pakiet sportowy i inne).
  • Narzędzia umożliwiające efektywną pracę (samochód, telefon, laptop etc.).

Prezentacja firmy

Jungheinrich Polska Sp. z o.o. jest częścią światowego koncernu J... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne