Opis stanowiska pracy

PERFECT CONSULTING szuka dla IZIPAK !

✅ 20 lat na rynku

✅ siedziba - Chwaszczyno (pomorskie)

✅ zadowolenie klientów

✅ liczne nagrody

Twoje główne zadania to:

  • Przyjmowanie zleceń naprawy i serwisu;
  • Dokonywanie przeglądów maszyn i urządzeń;
  • Realizacja serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego;
  • Kalkulacja finansowa zleceń serwisowych;
  • Doradztwo techniczne dla Klientów;
  • Wykonywanie okresowych przeglądów technicznych;
  • Wykonywanie prezentacji produktów u Klientów.

Wymagania

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu IZIPAK wystarczy, że wyślesz swoje CV, a Twoja aplikacja trafi do PC ;)

Jeśli masz:

  • Wykształcenie średnie techniczne (w branży mechanicznej, elektrycznej lub elektronicznej);
  • Min. roczne doświadczenie w serwisowaniu maszyn
  • Prawo jazdy kat. B

Wiesz jak obsługiwać maszyny i urządzenia pakujące, znasz podstawy elektroniki

Jesteś komunikatywny, zorganizowany i gotowy do pracy to znaczy, że pasujesz do zespołu ;)

Prezentacja firmy

Perfect Consulting, ekspert w zakresie doboru personelu oraz diagnozy i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Obsługa klienta