Opis stanowiska pracy

PRACOWNIK SERWISU - MECHANIK, ELEKTRYK

Opis stanowiska:

- Naprawa i przeglądy okresowe urządzeń specjalistycznych;

Firma działa w wąskiej branży na terenie całego kraju. W trosce o naszych klientów, zapewniamy im serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zakupionych u nas urządzeń. Prace serwisowe wykonywane są w siedzibie firmy jak i u klienta na terenie całego kraju (serwis mobilny). Sprzedawane przez nas urządzenia są w znacznym stopniu podobne do np. maszyn budowlanych, rolniczych, komunalnych (wozy stażackie, myjki ciśnieniowe), pojazdów samochodowych. Budowa urządzeń składa się z układów: hydraulicznego, elektrycznego, wodnego, pneumatycznego, itp. Stąd też niezbędne doświadczenie w podobnej branży.

Od kandydatów oczekujemy m.in.:

- Wykształcenie techniczne min. średnie;

- Znajomość mechaniki i elektryki samochodowej na poziomie dobrym;

- Znajomość maszyn budowlanych, rolniczych, itp.;

- Mile widziana umiejętność spawania - jako dodatkowa umiejętność;

- Umiejętność czytania schematów elektrycznych, hydraulicznych i mechanicznych;

- Min. 2 lata udokumentowanej pracy na podobnym stanowisku;

- Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie kraju;

- Prawo jazdy kat „B” - warunek konieczny;

- wyłącznie osoby z Białegostoku lub okolicy.

Ponadto oczekujemy:

- Wysokiej kultury osobistej;

- Umiejętności sprawnej organizacji pracy własnej;

- Samodzielności w rozwiązywaniu problemów;

- Obowiązkowości;

- Dokładności;

- Kreatywności;

- Komunikatywności;

- Umiejętności pracy w zespole i pracy pod presją czasu;

Oferujemy:

- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, kompetencji i wyników w pracy;

- Umowę o pracę poprzedzoną okresem próbnym;

- Pracę w przyjaznej atmosferze;

- Możliwość rozwoju zawodowego;

- Możliwość podjęcia pracy od zaraz;

UWAGA: Rekrutacja zostanie przeprowadzona w lutym 2015.

Prosimy o przesyłanie kandydatur przez stronę infoPraca.

* Wszystkie odpowiedzi traktowane będą jako poufne.

* Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

Firma KanRo Ltd Sp. z o.o. istniejąca na polskim rynku WOD-KAN od... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis