Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o.
Konica Minolta Business Solutions Polska
Globalny dostawca kompleksowych rozwiązań i usług IT, optymalizujących procesy biznesowe związane z zarządzaniem dokumentami. Specjalizujemy się w doradztwie biznesowym, oferując szereg wiodących na świecie systemów druku. Jesteśmy liderem w dziedzinie technologii, regularnie inwestujemy w badania i rozwój, wyznaczając przy tym wysokie standardy na rynku.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Technik Serwisu

Miejsce pracy: Bełchatów

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa serwisowa naszych urządzeń drukująco-kopiujących u klientów
  • Wyjazdy do klientów w podległym regionie w celu naprawy bądź konserwacji urządzeń naszej Firmy
  • Doradztwo w zakresie eksploatacji dla klientów, w tym fachowa pomoc w zakresie doboru parametrów urządzenia do planowanej eksploatacji
  • Instalacja urządzeń w środowisku sieciowym klienta, w tym wprowadzanie podstawowych konfiguracji oraz ustawień urządzeń w ramach infrastruktury IT klienta
  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane wyższe techniczne lub w zakresie nauk ścisłych)
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze urządzeń drukująco-kopiujących lub doświadczenie w serwisie urządzeń
  • Podstawowa wiedza z obszaru IT
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej
  • Prawo jazdy kat. B (czynne)
  • Nastawienie na ciągłe uczenie się i rozwój

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze, dodatkowo system premiowy uzależniony od indywidualnych wyników pracy
  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez Firmę, w tym dla członków najbliższej rodziny (dzieci, małżonka)
  • Możliwość korzystania z karty sportowej dofinansowywanej przez Firmę
  • Nowoczesne narzędzia pracy: telefon komórkowy, laptop, samochód służbowy, z możliwością ich wykorzystania do celów prywatnych
  • Intensywny pakiet szkoleniowy umożliwiający rozwój w kierunku bycia ekspertem w swojej dziedzinie, w tym dostęp do międzynarodowej bazy wiedzy
  • Jasny system rozwoju osobistego w ramach Firmy (ścieżka kariery) umożliwiający awans po spełnieniu odpowiednich kryteriów w kilku kierunkach (mechaniczny, informatyczny czy związany z urządzeniami produkcyjnymi)
  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem branży techniczno-informatycznej w Polsce w obszarze automatyki biurowej
  • Pracę z najnowocześniejszymi rozwiązaniami i urządzeniami na rynku IT, możliwość uczestnictwa we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań z obszaru automatyki biurowej w Polsce
  • Przyjazną i koleżeńską atmosferę w zespole

Proces rekrutacji:

  • Wybrane osoby są zapraszane na testy wiedzy technicznej, które weryfikują predyspozycje merytoryczne potencjalnych kandydatów do pracy
  • Kolejnym etapem są rozmowy z przyszłym przełożonym oraz działem HR, na które są zapraszane wybrane osoby, które pomyślnie zaliczyły etap testowy
  • Wybór najlepszego kandydata zostaje dokonany w oparciu o kompleksową ocenę wyników rozmowy, testów wiedzy oraz aplikacji kandydata
  • Każdy kandydat, który zostanie zaproszony na testy i/lub rozmowy otrzyma informację zwrotną z ostateczną decyzją (również osoby, którym nie zostanie przedstawiona oferta zatrudnienia)
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.