Technik Serwisu z niemieckim/lub angielskim

OTTO Work Force

Września, wielkopolskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Września

W związku z rozwojem działalności naszego Klienta - firmy z kapitałem holenderskim (zlokalizowanej we Wrześni k. Poznania), wiodącego producenta dla przemysłu motoryzacyjnego - poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:
Technik Serwisu z językiem niemieckim/lub angielskim
Nr Ref MO/IS/05/16

Zakres obowiązków:

-Analizowanie i rozwiązywanie problemów związanych z montażem systemów dachowych w siedzibie klientów, w tym również w Niemczech ( wyjazdy służbowe)
-Rozwiązywanie problemów mechanicznych i elektronicznych
-Wsparcie dla klientów w przypadku zapytań technicznych dotyczących oferowanych produktów
-Zapewnienie właściwego przepływu informacji między organizacją a klientem

Wymagania:

-Wykształcenie minimum średnie techniczne (elektrotechnika, mechanika, elektryka)
-Praktyczna znajomość rysunku technicznego
-Wiedza z zakresu mechaniki (i elektroniki)
-Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (wsparcie techniczne, serwis); doświadczenie w przemyśle motoryzacyjnym będzie dodatkowym atutem
-Komunikatywna znajomość języka niemieckiego/lub angielskiego (szczególnie w mowie)
-Zdolności analityczne, rozwinięte umiejętności diagnozowania i rozwiązywania problemów, zmysł techniczny
-Umiejętność pracy samodzielnej, jak i współdziałania z zespołem
-Elastyczność w działaniu, odpowiedzialność i mobilność
-Rozwinięte zdolności komunikacyjne, zorientowanie na klienta

Oferta pracodawcy:

-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pełny etat
-Konkurencyjne, rynkowe wynagrodzenie stałe
-Bardzo dobra atmosfera pracy, zatrudnienie w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
-Udział w projekcie od początku jego wdrażania
-Doskonałe warunki pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.