Technik Serwisu Wózków Widłowych – Piotrków Trybunalski i okolice

Adecco Poland Sp. z o.o.

Piotrków Trybunalski, łódzkie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski

Zadania:

  • Naprawy i przeglądy wózków widłowych oraz sprzętu podlegającego pod obsługę serwisu bezpośrednio w siedzibach Klientów serwisu
  • Wykonywanie poleceń zleconych przez koordynatora serwisu
  • Znajomość i oferowanie produktów firmy powierzonym Klientom
  • Dbałość o właściwe wyposażenie magazynu, cykliczna kontrola jakościowa i ilościowa części zamiennych
  • Pozyskiwanie nowych Klientów
  • Bieżące prowadzenie wymaganej dokumentacji, protokołów, faktur
  • Dbałość o powierzone mienie, wizerunek i prestiż firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne, minimum zawodowe
  • Znajomość zagadnień elektro-mechaniki, mechaniki, hydrauliki
  • Prawo jazdy kat B
  • Umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu Office
  • Umiejętność współpracy z klientem
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
  • Wysoka kultura osobista
  • Doświadczenie przy naprawach wózków widłowych mile widziane

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z Naszym Klientem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • Benefity w postaci pakietu medycznego, ubezpieczenia grupowego
  • Samochód służbowy
  • Praca w godzinach biurowych
  • Dodatkowo płatne dyżury weekendowe dla chętnych
  • Samodzielna organizacja czasu pracy (planowanie według otrzymanych zleceń)
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich aplikacji

Numer referencyjny: LND/11/2018/TSPT
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.