Technik Serwisu (wózki widłowe)

OTTO Work Force

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Zakres obowiązków:

Samodzielna naprawa i konserwacja wózków widłowych u klienta (praca mobilna u Klienta na terenie Gorzowa Wielkopolskiego i okolic ).

Wymagania:

Wykształcenie techniczne – preferowane, elektrotechnika, mechanika, automatyka
Min. 1 rok doświadczenia w zawodzie elektromechanika, mechanika lub automatyka
Znajomość budowy i zasad działania silników spalinowych, elektrycznych prądu stałego i zmiennego oraz układów sterujących
Komunikatywność
Dyspozycyjność, operatywność
Prawo jazdy

Klient oferuje:

Umowę o pracę w międzynarodowej firmie, o stabilnej pozycji na rynku
Odpowiedzialną i ciekawą pracę z produktem będącym w czołówce w swojej branży
Szkolenia wdrażające i wsparcie merytoryczne
Pakiet socjalny
Niezbędne narzędzia pracy (telefon, samochód, laptop).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.