TECHNIK SERWISU TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH

Tele-Radio-Video

Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Serwis telefonów komórkowych marki Samsung w Gdyni. Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Potrzebny technik wykonujacy naprawy telefonow.

Wymagania

Szukamy osoby do pracy na stanowisku technika napraw telefonów komórkowych. Od kandydata oczekujemy bardzo dobrej znajomości komputera i branży GSM, zdolności manualnych oraz dokładności. Wymagana jest umiejętność lutowania jak również znajomość obsługi przyrządów warsztatowych. Osoba chcąca u nas pracować powinna łatwo przyswajać wiedzę oraz posługiwać się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym zapoznanie się z dokumentacją techniczną.
Wykształcenie elektroniczne oraz znajomość zagadnień związanych ze strefą EPA będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy pracę w trybie jednozmianowym w młodym, przyjaznym i dobrze zorganizowanym zespole.

Prezentacja firmy

Autoryzowane Centrum Serwisowe<br/>sprzetu domowego RTV<br/>oraz naprawa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 200PLN - 3 400PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja