TECHNIK SERWISU / PRODUKCJI

Klient infoPraca

Warszawa, mazowieckie

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne- kierunek: Inżynieria Biomedyczna, Mechatronika, Optoelektronika, Elektronika, Automatyka i Robotyka
• Język angielski na poziomie pozwalającym swobodną komunikację i posługiwanie się dokumentacją techniczną
• Zainteresowania techniczne, umiejętność korzystania z elektronarzędzi
• Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej
• Kreatywność, chęć poszukiwania nowych rozwiązań
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
• Nastawienie na rezultaty i osiągnięcia
• Rzetelność i odpowiedzialność
• Mile widziane uprawnienia SEP

Oferujemy:
• Pracę w dynamicznym zespole międzynarodowej firmy
• Możliwości rozwoju zawodowego
• Zdobycie praktycznej wiedzy i nowych doświadczeń

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
• Realizacja zadań produkcyjnych zgodnie z Planem Produkcji oraz obowiązującą dokumentacją techniczną i produkcyjną
• Tworzenie nowych rozwiązań, dokumentacji technicznej
• Nadzór nad urządzeniami, kontrola przebiegu procesu pod kątem utrzymania ciągłości produkcyjnej jak i jakości otrzymywanych produktów
• Orientacja w bieżącym planie produkcji i zgłaszanie wszystkich problemów związanych z jego realizacją
• Kontrola stanu technicznego urządzeń
• Współdziałanie w pracach zespołu
• Wykonywanie powierzonych zadań z zachowaniem standardów najwyższej jakości oraz zasad

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.