Technik serwisu maszyn CNC do drewna - Praca w delegacji

ITA Sp. z o. o. sp. k.

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

  • praca na pełnym etacie na terenie całej Polski;
  • realizowanie codziennych zadań w zakresie serwisowania maszyn sterowanych numerycznie CNC do obróbki drewna;
  • gotowość do wyjazdów służbowych w kraju i za granicę;
  • kandydatom firma oferuje zarobki adekwatne do kwalifikacji i wniesionego wkładu pracy, jak również wyposażenie niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków;

Wymagania

  • biegła znajomość języka włoskiego lub angielskiego;
  • prawo jazdy kat. B;
  • wymagane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku z branży maszyn CNC;
  • bardzo dobra znajomość programów MS Office;
  • uprawnienia elektryczne SEP do 1kV;

Prezentacja firmy

Ita Sp. z o.o. sp. k. istnieje od 1991 r. W 2007 roku firma zosta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne