Technik Serwisu Łopatek Turbin Wiatrowych / Blade Wind Technician

Viktech P/S

Wrocław, dolnośląskie

Viktech P/S

Od: Viktech P/S
Miejsce pracy: Wrocław

Poszukujemy technika/specjalisty ds. serwisu łopat turbin wiatrowych, który dołączy do Międzynarodowego Zespołu Specjalistów energii wiatrowej w Europie i Ameryce Północnej.

Miejsce pracy: Kanada/Francja
Godziny Pracy: Pełny etat (44 godziny tygodniowo).
Data rozpoczęcia: Natychmiast
Czas trwania projektu: 12 miesięcy
Liczba wakatów: 5

Zadania i obowiązki:

Praca obejmuje liczne podróże w różne rejony Francji. Technik turbin wiatrowych powinien posiadać doświadczenie w wykonywaniu prac elektrycznych i mechanicznych, a także umiejętność serwisowania i napraw łopatek turbin ( z wykorzystaniem techniki dostępu linowego ,,rope access” )

Wymagania

  • Kandydat powinien posiadać:
  • Doświadczenie w przemyśle energii wiatrowej – min. 5 lat.
  • Doświadczenie w serwisowaniu I utrzymaniu łopat turbin (LM-blades, Senvion/Siemens) – min. 3 lata
  • Wysoka mobilność – konieczność podróżowania w różne rejony Europy – znajomość dodatkowych języków będzie dodatkowo punktowana
  • Pozwolenie na pracę na wysokości,
  • Umiejętność wykrywania usterek I raportowania
  • Znajomość przepisów dotyczących ochrony pracy i zdrowia
  • Znajomość j. angielskiego – WARUNEK KONIECZNY
  • Prawo jazdy
  • Kandydaci powinni legitymować się pozwoleniem na pracę I mieszkanie poza granicami swojego kraju
  • Siemens: obsługa na poziomie 4 oraz doświadczenie w serwisie

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość dodatkowej pracy (nadgodziny)
  • Długoterminowy kontrakt
  • Zakwaterowanie

 Zainteresowani kandydaci proszeni są o wysłanie:

  • Aktualnego CV w j. ANGIELSKIM, które zawiera szczegółowe informacje o wykonywanej pracy w ciągu ostatnich 5 lat oraz ostatnim pracodawcy
  • Ważne: Prosimy uzupełnić kwestionariusz I dołączyć do aplikacji. Kwestionariusz należy pobrać ze strony:
    https://www scribd com/doc/306612780/Application-01
  • Potwierdzenie kwalifikacji zawodowych (m.in. certyfikaty, dyplomy itp. wydane w Polsce i zagranicą)
  • Referencje od dwóch pracodawców

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, którzy posiadają wymagane lub zbliżone kwalifikacje. Na dalszym etapie rekrutacji zostaną przedstawione szczegóły dotyczące pracy.