Technik Serwisu - LAB

Exorigo-Upos Sp. z o.o.

Knurów, śląskie

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:
• Samodzielne diagnozowanie oraz naprawa sprzętu elektronicznego
• Dokumentowanie prowadzonych działań.

Wymagania

- Wykształcenie min. średnie;
- Umiejętność obsługi systemów komputerowych (znajomość sprzętu PC);
- Dobra znajomość systemów operacyjnych MS Windows i Linux;
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
- Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne czytanie dokumentacji technicznej;
- Prawo jazdy kat. B.

Dodatkowymi atutami będą:
- Doświadczenie w zakresie serwisowania urządzeń fiskalnych oraz systemów POS;
- Doświadczenie w zakresie serwisowania urządzeń drukujących: Xerox, Konica Minolta, HP, Lexmark;
- Certyfikaty i szkolenia z zakresu sprzętu i systemów operacyjnych;
- Umiejętność przygotowywania dokumentacji technicznej.

Prezentacja firmy

Grupa Exorigo-Upos dostarcza usługi i produkty, które wspomagają ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems