TECHNIK SERWISU - ELEKTRONIK

TELCOP

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

TELCOP Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z branży elektronicznej. Zajmujemy się sprzedażą, wynajmem i serwisem kopiarek, drukarek, oraz urządzeń wielofunkcyjnych. Stawiamy na zgrany zespół chcący wspólnie budować relacje z naszymi klientami. W związku z rozwojem poszukujemy:

TECHNIK SERWISU WARSZAWA

Oczekiwania:

  • zamiłowanie do elektroniki poparte umiejętnościami manualnymi w tym zakresie
  • wykształcenie minimum średnie, elektrotechniczne lub techniczne
  • znajomość zagadnień informatycznych i sieciowych
  • umiejętność budowania relacji z klientem i w zespole
  • doświadczenie w serwisie w branży nie jest wymagane, ale będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • przeszkolenie w pełnym zakresie
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • miłą atmosferę pracy w zgranym zespole
  • motywacyjny system wynagrodzenia,
  • możliwość rozwoju i szkoleń,
  • samochód służbowy, telefon, laptop, niezbędne narzędzia pracy

CV prosimy wysyłać klikając w przycisk "Aplikuj".

1.Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez TELCOP , Al. Jerozolimskie 214, 02-486 Warszawa, NIP: 5221990274, REGON: 015317662 (Administrator Danych Osobowych) dla potrzeb procesów rekrutacji.”

2. Jeśli chcą Państwo brać udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o załączenie dodatkowo klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez TELCOP , Al. Jerozolimskie 214, 02-486 Warszawa, NIP: 5221990274, REGON: 015317662 (Administrator Danych Osobowych) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji.”

Klauzula informacyjna:

1.       Administratorem danych osobowych kandydatów do pracy jest TELCOP , Al. Jerozolimskie 214, 02-486 Warszawa, NIP: 5221990274, REGON: 015317662

2.       Administrator, w celu należytej ochrony danych osobowych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować pod adresem e-mail: administrator@telcop.pl

3.       Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na podstawie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

4.       Dane osobowe będą udostępniane pracownikom, biorącym udział w niniejszym procesie rekrutacyjnym oraz pracownikom działu kadr Administratora.

5.       Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom z  wyjątkiem tych, które są uprawnione do ich uzyskania na podstawie przepisów obowiązującego prawa.

6.       Dane osobowe będą przechowywane tylko przez okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacyjnego, chyba, że kandydat do pracy wyrazi wolę uczestniczenia w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez Administratora Danych.

7.       Ma Pan/Pani prawo do:

a)       dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,

b)      wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,

c)       przenoszenia danych,

d)      cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie,

e)      wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym od dnia 25 maja 2018 r. będzie Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

8.       Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna, jednak nie wyrażenie zgody skutkuje brakiem możliwości uczestnictwa w procesie rekrutacji.

9.       Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednocześnie niepodanie informacji wskazanych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy spowoduje, iż otrzymane dokumenty aplikacyjne kandydatów do pracy nie będą przez Administratora rozpatrywane

Prezentacja firmy

Autoryzowany dealer Konica Minolta oraz sprawdzony partner w biznesie. D... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praktyki / Staż, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca IT - Hardware / Information Systems