Technik serwisu – Elektronik / Inżynier serwisu - Elektronik

HPD GmbH

Niemcy, Frankfurt nad Menem, zagranica

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Frankfurtu nad Menem oraz zagraniczne wyjazdy służbowe

Zadania:

  • Montaż i pierwsze uruchomienie maszyn przemysłowych do produkcji wafli
  • Diagnozowanie i usuwanie usterek urządzeń
  • Bieżące serwisowanie maszyn

Wymagania:

  • Wykształcenie technicze, preferowane: elektronika, automatyka, mechanika, mechatronika
  • Znajomość programowania układów sterowania SPS (Siemens S7, Allen Bradley)
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Min. rok doświadczenia zawodowego
  • Gotowość do podjęcia pracy w Niemczech oraz do zagranicznych delegacji (czas trwania delegacji 2-6 tyg)
  • Znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny, znajomość jęz. niemieckiego mile widziana
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Dobra organizacja pracy
  • Ważny paszport

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • Bezpośrednie zatrudnienie w niemieckiej firmie – liderze na rynku niemieckim i europejskim
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki za delegację
  • Gruntowne szkolenie/wprowadzenie w obowiazki
  • Pomoc w relokacji do Niemiec

Prezentacja firmy

HPD Personal ist seit mehr als 20 Jahren eine feste Größe in der Region ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji