Technik Serwisu/ Elektromechanik

OTTO Work Force

Leszno, wielkopolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Leszno

OTTO HR Solutions poszukuje dla swojego klienta – międzynarodowej firmy zajmującej się produkcją sprzętu magazynowego – osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Nr ref.: MC/TS/09/15

Leszno i okolic Gostynia

Zakres obowiązków:
- Samodzielna naprawa i konserwacja wózków widłowych u klienta (praca mobilna u Klienta na terenie Leszna i okolic Gostynia).

Wymagania:
- Wykształcenie techniczne – preferowane, elektrotechnika, mechanika, automatyka
- Min. 1 rok doświadczenia w zawodzie elektromechanika, mechanika lub automatyka
- Znajomość budowy i zasad działania silników spalinowych, elektrycznych prądu stałego i zmiennego oraz układów sterujących
- Komunikatywność
- Dyspozycyjność, operatywność
- Prawo jazdy

Klient oferuje:
- Umowę o pracę w międzynarodowej firmie, o stabilnej pozycji na rynku
- Odpowiedzialną i ciekawą pracę z produktem będącym w czołówce w swojej branży
- Szkolenia wdrażające i wsparcie merytoryczne
- Pakiet socjalny
- Niezbędne narzędzia pracy (telefon, samochód, laptop)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.