Opis stanowiska pracy

Obsługa serwisowa urządzeń techniki biurowej (kserokopiarki, drukarki, faksy).
Diagnozowanie usterek, Konserwacja sprzętu.
Naprawa drukarek i podzespołów.
Diagnostyka i instalacja rozwiązań sieciowych IT.

Wymagania

Podstawowa znajomość budowy i działania drukarek laserowych/ atramentowych
Chęć poszerzenia wiedzy w zakresie serwisu i napraw drukarek.
Wielozadaniowość, samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu
Znajomość j. angielskiego w stopniu pozwalającym na posługiwanie się dokumentacją techniczną,
Umiejętność instalacji sterowników, oprogramowania,
Prawo jazdy kategorii B,
Komunikatywność.

Prezentacja firmy

Firma MAGRA posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w zakresie syst... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis