Opis stanowiska pracy

ATP Engineering & Packaging jest dynamicznie rozwijającym się liderem technologicznym w zakresie zrobotyzowanych linii pakujących typu Pick & Place dla przemysłu spożywczego z siedzibą główną w Barcelonie, w Hiszpanii.

Obecnie do naszego Oddziału w Polsce poszukujemy osoby na stanowisko:

Technik Serwisu / Automatyk

Poszukujemy technika elektromechanika z minimum 5-letnim doświadczeniem w serwisowaniu zrobotyzowanych urządzeń.

Wybrany kandydat przejdzie gruntowne, trzymiesięczne szkolenie w zakładzie produkcyjnym w Hiszpanii dołączając do zespołu doświadczonych profesjonalistów.

Po tym okresie kandydat wraz z zespołem weźmie udział w uruchamianiu zrobotyzowanych instalacji w Polsce.

Wybrana osoba będzie również odpowiedzialna za:

  • kontakt z personelem klienta,
  • przeprowadzanie szkolenia pod koniec okresu uruchamiania instalacji.
  • serwisowanie, naprawę
  • samodzielną instalację pojedynczych maszyn w siedzibach klientów w Polsce.

Wymagania

Z zakresu mechaniki:

  • Znajomość maszyn i narzędzi w zakresie ich budowy, zastosowania, naprawy i konserwacji.
  • Umiejętność montażu i demontażu urządzeń przemysłowych.
  • Umiejętność interpretacji rysunków mechanicznych.

 Z zakresu elektryki:

  • Umiejętność interpretacji schematów elektrycznych.
  • Umiejętność wykrywania i naprawy awarii zasilania i sterowania (400V, 220V i 24V).
  • Umiejętność montażu silników elektrycznych, wykrywania awarii, parametryzacji falowników, instalowania i odinstalowywania programów dla falowników z komputera przenośnego podczas procesu uruchamiania.
  • Znajomość oprogramowania przemysłowych systemów sterowania.
  • Wiedza o HMI i oprogramowaniu systemów sterowania ruchem.
  • Wiedza o sterownikach robotów (Elau, ABB, Omron, Kuka i/lub inne), PLC (Siemens Simatic S7, A/B Controllogix, Omron i/lub inne).
  • Umiejętność parametryzacji serwomechanizmów.

Z zakresu elektryki i komputerów:

  • Wiedza o obwodach drukowanych, procesorach, chipach, urządzeniach elektronicznych, sprzęcie komputerowym i oprogramowaniu wraz z umiejętnością ich zastosowania i programowania (Visual Basic, C++, Linux).
  • Znajomość systemów wizyjnych i oprogramowania wizyjnego.
  • Umiejętność wykrywania awarii i ich usuwania.
  • Umiejętność naprawy maszyn i systemów przy użyciu odpowiednich narzędzi.
  • Umiejętność serwisowania, naprawy, kalibracji, regulacji, dostrajania, testowania maszyn i urządzeń elektrycznych i elektronicznych.
  • Umiejętność wykrywania przyczyn występowania błędów operacyjnych i podejmowania decyzji odnośnie naprawy.

Z zakresu instalacji i montażu urządzeń:

  • Umiejętność instalacji i montażu urządzeń, maszyn, okablowania i programów zgodnie z określoną specyfikacją techniczną.

Języki:

  • angielski i/lub hiszpański

Pozostałe:

  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Gotowość do odbywania wyjazdów służbowych związanych z projektami w kraju i do siedziby głównej firmy w Barcelonie.

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Szkolenia zawodowe.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swoich aplikacji oraz CV w języku polskim oraz angielskim lub hiszpańskim z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29 sierpnia 1997 roku (tekst jednolity w Dz.U. z 2002 roku, nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

ATP Engineering & Packaging jest producentem linii pakujących z u... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Hardware / Information Systems