Technik Serwisów Mobilnych

First PFM Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

First PFM Sp. z o.o. Firma działająca w branży technicznego utrzymania nieruchomości, poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Województwo Śląskie

Do obowiązków kandydata będzie należało:

Utrzymanie obiektów w stanie pełnej sprawności technicznej:

  • wykonywanie planowanych inspekcji i przeglądów,
  • wykonywanie drobnych prac naprawczych związanych z infrastrukturą techniczną obiektu,
  • konserwacja, kontrola pracy urządzeń i instalacji powierzonych do obsługi
  • obsługa awaryjna obiektów,
  • raportowanie (protokoły) wykonywanych usług zgodnie z ustalonymi procedurami.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne – średnie lub zawodowe w jednej z branż: elektryka, HVAC, hydraulika lub mechanika
  • doświadczenie w utrzymaniu technicznym obiektów - minimum 2 lata,
  • aktualne uprawnienia SEP E Gr. 1 lub uprawnienia SEP E Gr. 2 (uprawnienia SEP Gr. 3 - mile widziane),
  • sumienność, dobra organizacja czasu pracy,
  • dyspozycyjność, komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta sieciowego

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości,
  • stabilne warunki zatrudnienia lub możliwość podjęcia współpracy na podstawie własnej działalności gospodarczej,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę na terenie woj. Śląskiego
  • samochód służbowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą opcji "Aplikuj".

Podanie oczekiwań finansowych mile widziane!

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Prezentacja firmy

Firma działająca w branży technicznego utrzymania nieruchomości

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis