Opis stanowiska pracy

obsługa serwisowa i wdrożeniowa, informatyczna oraz oprogramowania wspołpracującego z taki sprzętem. Praca na cały etat na terenie Wrocławiao Dolnego Śląska.

Wymagania

preferowane osoby z co najmniej średnim doświadczeniem w zakresie usług informatycznych oraz znajomością praktycznej wiedzy w zakresie sprzętu fiskalnego .
Znajomość obsługi wdrożeniowo-serwisiwej programów PC MARKET, PC LITE, SMALL BUSSINES oraz obsługi sprzętu fiskalnego firm ElZAB, NOVITUS, POSNET

Prezentacja firmy

Dystrybutor i serwisant kas i drukarek fiskalnych oraz wielu inny... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 800PLN - 2 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis