Opis stanowiska pracy

Woxar s.c. to prężnie rozwijająca się firma z branży budowy maszyn. Nasze urządzenia wspierają procesy produkcyjne w firmach wytwórczych. Specjalizujemy się w budowie maszyn na indywidualne zamówienie.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Technik Serwisant.

Będziesz odpowiedzialny za:
• instalację i uruchomienie maszyn w siedzibie firmy oraz u klienta;
• wykonywanie przeglądów i napraw w zakresie automatyki, elektryki i mechaniki.
• analizę usterek, rozwiązywanie problemów technicznych;
• prowadzenie dokumentacji serwisowej;
• wsparcie pracowników klienta w zakresie obsługi i konserwacji maszyn.

Wymagania

• wykształcenie min. średnie techniczne,
• znajomość podstaw elektrotechniki i mechaniki;
• umiejętność czytania schematów elektrycznych, pneumatycznych oraz rysunku technicznego,
• doświadczenie w zakresie budowy maszyn – mile widziane,
• doświadczenie w zawodzie mechanika, elektromechanika lub automatyka – mile widziane,
• mile widziana umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej,
• umiejętność analitycznego myślenia
• odpowiedzialność, solidność, samodzielność;
• prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Woxar to prężnie rozwijająca się firma z branży budowy maszyn. Na... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji