Jesma Sp. z o. o.
Jesma to nowoczesna, ciągle rozwijająca się firma, zajmująca się produkcją oraz sprzedażą różnego typu wag i rozwiązań technicznych, przeznaczonych do ważenia statycznego, dynamicznegooraz w trybie ciągłym. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technik / Serwisant

Od: Jesma Sp. z o. o.
Miejsce pracy: Piła, Poznań

Opis stanowiska

  • Prace instalacyjne oraz montażowe
  • Uruchamianie i obsługa serwisowa systemów ważących
  • Szkolenie użytkowników maszyn
  • Doradztwo oraz wsparcie techniczne klientów
  • Sprzedaż urządzeń B2B
  • Mile widziane doświadczenie z branży wagarskiej

Wymagania

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikowanie się
  • Znajomość zagadnień elektryki, mechaniki, pneumatyki
  • Doświadczenie w zakresie eksploatacji i naprawy maszyn
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych
  • Wykształcenie min. średnie techniczne (profil: mechanika, automatyka, elektronika, elektryka itp.)
  • Dyspozycyjność, gotowość do odbywania podróży służbowych (Polska, Europa)
  • Samodzielność i odpowiedzialność za wykonywaną pracę
  • Doświadczenie w kontaktach z klientem B2B
  • Podstawy handlu B2B
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie dającej swobodę działania oraz otwartej na proponowanie własnych rozwiązań
  • Możliwość rozwijania własnego potencjału i podnoszenia kwalifikacji
  • Gruntowne przeszkolenie

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV z podaniem numeru referencyjnego za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami