ManpowerGroup Sp. z o.o.

Technik Serwisant

Miejsce pracy: Bydgoszcz, Toruń

Praca w terenie na obszarze północnej Polski: Gdańsk, Gdynia, Bydgoszcz, Szczecin, Poznań, Białystok

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony po 3-miesięcznym okresie próbnym
  • System szkoleń
  • Wieloletnią współpracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
  • Miłą atmosferę w profesjonalnym i ambitnym zespole
  • Dalszą ścieżkę kariery zgodnie ze strategią Spółki
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, komputer służbowy, telefon służbowy

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie kierunkowe: elektryczne, elektroniczne, mechatroniczne,  mechaniczne
  • Doświadczenie pracy w zawodzie (min. rok), zgodne ze zdobytym wykształceniem
  • Umiejętności diagnozowania i naprawy usterek urządzeń mechanicznych, elektrycznych
  • Umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office
  • Umiejętność myślenia techniczno-analitycznego
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do pracy w terenie w relacji pracy biuro-teren 15%-85%
  • Uprawnienia grupa 1,3- eksploatacja oraz dozór będą dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego i/lub języka czeskiego będzie dodatkowym atutem

Zadania:

  • Codzienny przegląd maszyn i urządzeń stacji CNG/ LNG/ LCNG
  • Realizacja napraw, przeglądów i konserwacji sprzętu oraz urządzeń stacji zgodnie z harmonogramem
  • Montaż urządzeń pod kierunkiem przełożonego na terenie stacji
  • Rzetelne dokumentowanie wykonanych prac, awarii, przeglądów
  • Udział w szkoleniach merytorycznych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials