Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej BIZNES PARTNER SP. Z O.O.
wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr. 491
zatrudni na stanowisko:

TECHNIK SERWISANT

Miejsce pracy: Łódź
Nr. ref. TS/Ł/N

Obowiązki:
- naprawa płyt głównych
- kontrola produktu gotowego
- lutowanie produktów

Wymagania:
- chęć podjęcia pracy na dłuższy okres.
- umiejętność lutowania (lutowanie gorącym powietrzem oraz obsługa lutownicy kolbowej)
- umiejętność czytania schematów elektronicznych
- zdolności manualne
- znajomość zagadnień z zakresu elektroniki
- doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- transport do miejsca pracy
- umowę o pracę tymczasową
- pracę w systemie II zmianowym
- możliwość zdobycia nowej wiedzy

CV prosimy przesyłać przez serwis z dopiskiem:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”

Aplikacje nie spełniające w/w warunków nie będą rozpatrywane.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Biznes Partner Sp. z o.o. obecna jest na rynku od 15 lat. <br/>BIZNES P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis